Logo

48-304 Nysa, ul. 3-go Maja 34
tel.: 77 433 61 51

 
Logo

Zakres oferty


Przedmiotem działalności naszej firmy jest sprzedaż hurtowa oraz detaliczna skierowana zarówno do firm jak i osób prywatnych produkujących i chcących produkować wszelkiego rodzaju wyroby betonowe.


POLECAMY:
  • pigmenty do betonu – szeroka paleta kolorystyczna (głównie firmy PRECOLOR),
  • formy plastikowe do produkcji kostki brukowej - kilkadziesiąt wzorów,
  • formy plastikowe na elewację,
  • formy żywiczno - gumowe na galanterię ogrodową – kilkaset wzorów,
  • formy na ogrodzenia betonowe,
  • plastyfikatory i impregnaty do betonu,
  • betonowa galanteria ogrodowa.

Pigmenty nieorganiczne (żelazowe) wykorzystywane najczęściej do barwienia wyrobów w wielu dziedzinach, nie tracą barwy pod wpływem światła i warunków atmosferycznych, są odporne na niskie i wysokie temperatury intensywność barwy można uzyskać przy niedużych proporcjach w masie wyrobu.

Formy plastikowe do produkcji kostki brukowej i płytek elewacyjnych, różnorodność kształtów, estetyczne wzornictwo, niewysoki nakład finansowy jest atutem produkcji wyrobów betonowych przy użyciu tych form. Jest to technologia alternatywna do produkcji na drogich wibroprasach. Wyroby z form plastikowych posiadają wysoką wytrzymałość mechaniczną, niską ścieralność i nasiąkliwość, są mrozoodporne.

Formy na galanterię ogrodową silikonowe
przeznaczone do produkcji odlewów z żywic, gipsu i betonu. Zaletą tych form jest łatwe wyjmowanie odlewów ze względu na antyadhezyjność, giętkość i elastyczność silikonów oraz na wierna odtwarzalność szczegółów wyrobu.

Formy do ogrodzeń
w okuciu stalowym (profesjonalne)- charakteryzują się wysoką trwałością, ze względu na wstawienie matrycy z laminatu w ramę zrobioną z kątowników stalowych, lekkie (półprofesjonalne) zrobione
z laminatu, który jest usztywniony poprzez wklejenie konstrukcji z rur lub profili stalowych. Średniej wielkości betoniarni jedna forma starcza na około 5-6 lat.

Plastyfikatory i domieszki
niezbędne przy produkcji wyrobów z betonu wodoszczelnego i stosowanego w środowiskach agresywnych, całkowicie mrozoodpornego i mało nasiąkliwego, ułatwiają lepsze układanie betonu i wyjmowanie elementu z formy, pozwalają na zmniejszenie czasu mieszania w betoniarce, polepszają wygląd zewnętrzny powierzchni.

Impregnaty
stosuje się zewnętrznie przy zabezpieczeniu powierzchni przed niekorzystnym działaniem wody, słabych kwasów oraz soli. Impregnując słabe tynki, kamień, piaskowiec, wylewki wzmacnia się je oraz stwarza doskonałe podłoże pod kleje lub innego rodzaju materiały nawierzchniowe.

Betonowa galanteria ogrodowa
znaleźć tutaj możemy piękne figurki, fontanny, kosze, donice, amorki to co pomoże Państwu stworzyć piękny zakątek w ogrodzie. Figurki zdobione są ręcznie, przy użyciu wysokiej jakości farb ekologicznych oraz impregnowane co umożliwia pozostawienie ich na zewnątrz bez obawy
o warunki atmosferyczne.

Nasze środki charakteryzują się dobrą jakością przy niewygórowanej cenie.

Więcej szczegółów dotyczących pozostałych towarów znajdą Państwo w ofercie.