Logo

48-304 Nysa, ul. 3-go Maja 34
tel.: 77 433 61 51

 
Logo

Warunki zakupu


ZAMÓWIENIA

e-mail: tajwa@poczta.fm
 
Wysyłka towarów:
Następuje w terminie od 1 do 2 dni od chwili otrzymania zamówienia. Towar jest dostarczany za pobraniem lub po uzgodnieniu wcześniejszej wpłaty po otrzymaniu należności na konto bankowe. Opłatę za wysyłkę ponosi kupujący jej koszt ustalany jest dla każdego zamówienia indywidualnie ze względu na różnorodność asortymentu jego wagę oraz gabaryty.
Korzystamy z usług przewoźników:
Poczta Polska
InPost
DPD
UPS

Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument mogą Państwo zwrócić towar nieużywany kupiony w naszej firmie. Prosimy tylko o krótką informację na e-mail: Tajwa@poczta.fm o odstąpieniu od umowy (nie trzeba podawać powodu odstąpienia). Mają Państwo na to 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru. Warunkiem zwrotu towaru jest odesłanie wraz z towarem dowodu zakupu (paragon, faktura), koszty wysyłki ponosi kupujący.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy mają Państwo kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Pieniądze zwrócimy na wskazane konto bankowe w ciągu od 1 do 3 dni od chwili otrzymania przedmiotu.

Dodatkowe informacje
  • Wystawiamy faktury VAT
  • Nie dokonujemy wymiany towaru.
  • Prosimy o dotrzymanie określonego terminu ewentualnego zwrotu.
 
Zwroty prosimy kierować na adres firmy:
PHU IMPORT-EXPORT
JÓZEF TAJDUŚ
48-304 NYSA
UL. 3 MAJA 34
Obowiązuje ustawa o nazwie: ustawa z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 r. poz. 827).
 
Ochrona danych osobowych.
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe naszych klientów są przechowywane w zbiorze danych firmy PHU IMPORT - EXPORT Józef Tajduś z siedzibą przy u.3-go Maja 34, 48-304 Nysa. Dane zbierane są wyłącznie na potrzeby PHU IMPORT - EXPORT i przetwarzane w celu realizacji działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w przepisach o ochronie danych osobowych. Każdy z Państwa dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawienia, żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz prawem sprzeciwu, który należy zgłosić do siedziby naszej firmy.